.......... هایپر احمدی - بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور .....  ..... شعبه یک : رشت - بلوار معلم - ساختمان سیلور .....  ..... شعبه دو : بلوار مدرس - جنب آتش نشانی ..........  

بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور در رشت به بهره‌برداری رسید

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ 1168 نسخه چاپی
بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور در رشت به بهره‌برداری رسید
بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور توسط برادران احمدی با برند فروشگاه احمدی در کمربندی شهید بهشتی رشت، بالاتر از فلکه نیروی دریایی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از رشت، لحظاتی پیش بزرگترین هایپر مارکت شمال کشور توسط برادران احمدی با برند فروشگاه احمدی در کمربندی شهید بهشتی رشت، بالاتر از فلکه نیروی دریایی با حضور نمایندگان رشت و اعضای شورای شهر و شهردار و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت  و جمعی از روسای ادارات و مدعوین به بهره برداری رسید.

سعید احمدی ضمن گرامیداشت دهه فجر و یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و خیر مقدم به نمایندگان و مسئولان گفت: فروشگاه احمدی با ١٢٠ میلیارد ریال هزینه شخصی با اشتغال زایی٢٥٠ نفر بصورت مستقیم و ٧٥٠ نفر بصورت غیر مستقیم و با افزایش میزان پارکینگ و همکاری سایر دستگاه ها از قبیل اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری می رسد.

وی افزود:  مجموعه فروشگاه های احمدی با بیش از 70سال تجربه در سال ٩٠ اولین فروشگاه بزرگ و چند منظوره احمدی را با مساحت 2700 متربه بهره برداری رساند و  پس از ١٤ماه تلاش و کار شبانه روزی به ده هزار متر زیر بنا رسانده است که اشتغالزایی های جدیدی نیز در راه  است.

در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ضمن تبریک دهه فجر و خیر مقدم به میهمانان و نمایندگان و شهردار رشت گفت: در حوزه صنعت و معدن، ١١٠٠میلیارد تومان طرح آماده افتتاح بود که به دلیل بارش سنگین برف به تعویق افتاد.

علی منتظری افزود: با افتتاح این طرح ها استان گیلان به  قطب اول سلولوزی در کشور تبدیل شده و١٥٠٠نفر اشتغالزایی میکند.

وی افزود: افتتاح این فروشگاه یکی از طرح های مهمی است  که با همکاری شهرداری رشت و مشارکت بخش خصوصی در استان گیلان به بهره برداری رسید.

منتظری بیان داشت: طی ٣سال اخیر اقدامات بسیارخوبی در این حوزه انجام شده است که از برادران احمدی که جایگاه ویژه ای در رشت دارند تشکر میکنم.

وی افزود: انتظار ما این است که مردم گیلان از کالاهای تولیدی صنایع استان استفاده کنند، چرا که تولیدات صنایع گیلان بسیار تولیدات مرغوب و باکیفیتی است.

رئیس شورای شهرستان رشت نیز در ادامه گفت: همه باید کمک کنند تا استان به جایگاه واقعی خود دست یابد.

اسماعیل حاجی پور تصریح کرد: مانند احمدی ها باید در شهر رشت و استان گیلان زیاد شوند تا وضعیت استان روز به روز رشد نماید.

وی افزود: شادی ما به شادمانی مردم گره خورده است و همه مسئولان باید تلاش کنند تا موجبات شادمانی مردم را فراهم کنند.

جبار کوچکی نژاد نیز ضمن تبریک دهه فجر که وحدت و همدلی را برای مردم رقم  زده است افزود: همه مردم و معلمین و بازاریان نقش مهمی در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران داشته اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید نگاه به بخش خصوصی تغیر یابد چرا که بخش خصوصی میتواند خدمات مردم را تضمین نماید.

 وی افزود: بخش خصوصی با کمترین هزینه و با سرعت بالا و خطای کمتر خدمات بیشتر و مطلوب تری را ارائه می نماید که خانواده احمدی نمونه بارز این مهم هستند.

غلامعلی جعفرزاده نیز ضمن تبریک دهه فجر به دونکته اشاره کرد و افزود: روند توسعه استان گیلان در سال٩٦ مطلوب بوده و ضریب بازگشت بودجه استان حتمی است.

 نماینده مردم رشت در مجلس بیان داشت: اولین سالی است که به گیلان ١٢٠٠میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شده است که این مبلغ نیز کافی نیست.

وی به لزوم همدلی استاندار و شهردار و نمایندگان و سایر مسئولان در جهت خدمت به مردم افزود: اگر امروز می گوییم خانواده احمدی، چون برادران احمدی همگی در کنار یکدیگر و همدل فعالیت کرده اند که از این موضوع  باید درس گرفته شود.

جعفرزاده بیان داشت: در سایه همدلی، رفاه و دوستی میتوانیم مطرح شویم و باید مشکل مردم را با این اتحاد مرتفع نماییم.

وی تصریح کرد: استان گیلان دارای پتانسیل های عظیمی است که بهترین نیروهای انسانی در این استان وجود دارد که اجماع مدیریتی در استان باید بیشتر گردد.

جعفرزاده افزود: در حال حاضر باید ابتدا مشکل مردم را حل کرده و سپس به دنبال مقصر باشیم.

این نماینده گیلانی با بیان اینکه در حال حاضر مجموعه خوب مدیریتی در استان وجود دارد افزود: اختلافات موجود باید کمتر شده و بزرگترین دغدغه مسئولان باید رفع مشکلات مردم باشد.

وی تصریح کرد: حاضرم دست برادران احمدی را ببوسم چرا که بزرگترین مشکل امروز ما اشتغالزایی برای جوانان است و هرکسی که مشکلی را از جلوی راه مردم برمی دارد حاضرم دستش را ببوسم.

محمد علی ثابت قدم نیز در ادامه ضمن تشکر ویژه از برادران احمدی که موجبات شادی جوانان جهت اشتغال زایی را فراهم کرده اند، افزود: بعد از چهارده ماه این فروشگاه امروز به افتتاح رسید.

شهردار رشت تصریح کرد: مشخصاً در چهار ضلع شهر باید چنین فضاهایی ایجاد نماییم تا در وقت مردم صرفه جویی نموده و به کیفیت محصولات نگاه منحصر به فرد تری داشته باشیم.

وی افزود: باید قبول کنیم استان کشاورزی محور هستیم و باید فرآیند از مزرعه به سفره به مرحله مناسبی برسد.

وی افرود: به ازای هر فرد  در استان٨٥٠ گرم زباله تولید می شود که باید فرآیند تولید و بسته بندی را مناسب تر نماییم.

ثابت قدم تصریح کرد: ٢٥٠٠ شغل عمومی توسط شهرداری رشت ایجاد گردیده است، در صورتی که ایجاد شغل جزء وظایف ذاتی شهرداری نیست.

وی  اضافه کرد: برای رسیدن  به برند سازی تجاری باید ایجاد اشتغال نماییم.

سعید، شهرام ، فرشید و فرشاد احمدی فروشگاه های موفق زنجیره ای برادران احمدی را در شهر رشت تشکیل داده اند که با ارائه قیمت مناسب به مردم توانسته اند اعتماد عمومی را جلب کند.

منبع : www.ilna.ir

برچسب ها : فروشگاه بزرگ احمدی,هایپر احمدی,hyper ahmadi

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

پیوندهای مرتبط

نظرسنجی